יעוץ אישי

 

מטרתנו היא למצוא את הגורם הפנימי לחוסר האיזון או למחלה, ולטפל בו.
השילוב של התחומים אותם למדתי ובהם עסקתי שנים רבות (נטורופתיה, פילוסופיה של הרפואה הסינית העתיקה, חכמת הגוף,הגות ועוד) מאפשר ראיה רב מימדית והתאמה של התהליך לכל אדם לפי צרכיו, בכל הרמות- גוף, נפש, רוח. 

עבודה נכונה לעולם לא תהיה סימפטומטית. למשל: אם מישהו סובל מכאבי ראש, לא ניתן לו צמחים לשיכוך כאבים או נשכך את הכאב בעזרת הילינג, אלא נבדוק מה הגורם לכאב ונטפל בו. זה יכול להיות סטרס, בעיות הורמונליות, חוסר ברזל, אלרגיות למזונות מסויימים, ועוד ועוד. אך יש רובד עמוק יותר- שגורם שוב ושוב לאותן 'בעיות': מה בתודעה, בתפיסות החיים, בעולם הרגשי והמחשבתי גורם לאותו חוסר ברזל כרוני? מה גורם לאלרגיות? מה גורם לחוסר האיזון ההורמונלי?
המפגשים מיועדים לא-נשים המעוניינים להבין את אותם גורמים עמוקים- אנרגטיים, רגשיים, רוחיים, ולהביא את האיזון בדרך זו. 
טיפול בגורם הפנימי לחוסר האיזון הוא טיפול מדוייק, שמסייע לפתור את הבעיה ולא רק להעלים אותה זמנית. 
 
איך מגלים מה הגורם לבעיה?
שיחה. ככה פשוט. 
 
האם מפגש מרחוק פחות טוב ממפגש פנים אל פנים?
מאז ומתמיד כשליש מהמתייעצים בחרו לקיים שיחות וידאו, עקב מגורים בחו"ל, מרחק נסיעה רב או קשיים אחרים. מחורף 2020 כל הפגישות מתקיימות בזום, בהצלחה רבה. אין שום דבר שלא ניתן לעשות בפגישת וידאו, בתנאי שתקפידו על יצירת תנאים מתאימים לפגישת הוידאו שלנו. 
 
למי התהליך יכול לסייע?
מי שרוצה לשפר את בריאותו הרגשית והרוחנית
בריאות רגשית היא המפתח לחיים מאושרים ובריאים. נגלה מהם הגורמים שממסכים אצלך את הראיה הצלולה, ובכך יתאפשר להעלות את המודעות ולרכוש כלים שמסייעים בהתפתחות הרגשית והרוחנית.
 
מי שסובל מבעיות בריאות 
ומעוניין להבין את הגורמים הפנימיים אליהם, ולא לטפל רק ברמה הפיסית הסימפטומטית.
עודף משקל, מחלות כרוניות, כאבים, בעיות הורמונליות, בעיות עיכול, דלקות ופטריות חוזרות, ועוד, חוסר איזון בבדיקות דם, תחושה כללית לא טובה, חוסר חיוניות ועוד ועוד.

מי שמעוניין למנוע בעיות בריאות
באמצעות עבודת תודעה וכלים רגשיים על מנת ליצור את מציאות החיים בה אני מעוניין/ת.
 
כיצד מתנהלת פגישה?
בפגישה הראשונה יתבצע אבחון ושיחה. מטרת הפגישה היא לזהות ולאבחן את חוסר האיזון ובדיקת התאמה לתהליך העבודה שלנו.
בשלב הראשון, הטיפול מתנהל בפגישה שבועית קבועה. מטרתנו היא לעבוד על קונפליקט העומק שגרם לחוסר האיזון. זאת על ידי עבודה רגשית, אנרגטית ותודעתית.