יעוץ נטורופתי אישי

 

מטרתנו היא למצוא את הגורם הפנימי לחוסר האיזון או למחלה, ולטפל בו.
השילוב של תחומי הטיפול הרגשיים והפיסיים אותם למדתי וחקרתי (נטורופתיה, פילוסופיה של הרפואה הסינית העתיקה, תטא הילינג, חכמת הגוף ועוד) מאפשר לי ראיה רב מימדית והתאמה של הטיפול לכל אדם לפי צרכיו, בכל הרמות- גוף, נפש, רוח. 

טיפול נכון הוא לעולם לא טיפול סימפטומטי. תמיד נחפש את הגורם לבעיה ולא נטפל בהתבטאות שלה.
למשל: אם מישהו סובל מכאבי ראש, לא ניתן לו צמחים לשיכוך כאבים אלא נבדוק מה הגורם לכאב ונטפל בו. זה יכול להיות סטרס, בעיות הורמונליות, חוסר ברזל, אלרגיות למזונות מסויימים, ועוד ועוד. אך יש רובד עמוק יותר- שגורם שוב ושוב לאותן 'בעיות': מה גורם לאותו חוסר ברזל כרוני? מה גורם לאלרגיות? מה גורם לחוסר האיזון ההורמונלי?
שאיפתנו היא להבין את אותם גורמים עמוקים- אנרגטיים, רגשיים, רוחיים, ולהביא את האיזון משם. 
טיפול בגורם הפנימי לחוסר האיזון הוא טיפול מדוייק יותר, שמסייע לפתור את הבעיה ולא רק להעלים אותה זמנית. 
 
איך מגלים מה הגורם לבעיה?
אני מאבחנת באמצעות הצלבה של מספר אבחונים מהנטורופתיה, הרפואה הסינית, ותטא: אבחון לשון , תשאול נטורופתי ובדיקות מערביות, בדיקת שריר קינסיולוגית, אירידולוגיה. האבחונים השונים מביאים לדיוק רב במציאת שורש המחלה או הסימפטום. 

אוקיי, הבנו את הגורם לבעיה. איך נטפל בו?
במהלך שנות לימודים ארוכות התמחיתי במגוון שיטות טיפוליות, מה שמאפשר לי לשלב והתאים למטופל את השיטות שנכונות לו. 
עבודה רגשית ועבודת אמונות, תזונה קלינית טבעית, צמחי מרפא, פרחי באך, עבודה אנרגטית ועוד, בהתאם לצורך.
 
 
למי הטיפול יכול לסייע?
 
מי שרוצה לשפר את בריאותו הרגשית והרוחנית
בריאות רגשית היא המפתח לחיים מאושרים ובריאים. נגלה מהם הגורמים שממסכים אצלך את הראיה הצלולה, ובכך יתאפשר להעלות את המודעות ולרכוש כלים שמסייעים בהתפתחות הרגשית והרוחנית.
 
 
מי שסובל מבעיות בריאות ומעוניין להבין את הגורמים הפנימיים אליהם, ולא לטפל רק ברמה הפיסית הסימפטומטית.
עודף משקל, מחלות כרוניות, כאבים, בעיות הורמונליות, בעיות עיכול, דלקות ופטריות חוזרות, ועוד, חוסר איזון בבדיקות דם, תחושה כללית לא טובה, חוסר חיוניות ועוד ועוד.
 

מי שמעוניין למנוע בעיות בריאות
רוצה לדעת כיצד להתאים לעצמו/ה באופן ספיציפי את התזונה הנכונה לו, לבדוק חסרים תזונתיים ולבדוק מה ניתן לעשות כדי לשמור על חיוניות, מצב רוח נהדר וחיים פעילים. על ידי בדיקות אבחנתיות, אבחון הרגלי התזונה ותשאול מעמיק, אני מתאימה לכל אדם את התזונה האופטימלית בשבילו (ולא על פי עקרונות תזונה כלליים), תוספי מזון אם צריך והמלצה להרגלי חיים בריאים המתאימים לאדם.


כיצד מתנהל טיפול ?
בפגישה הראשונה יתבצע אבחון ושיחה- תשאול נטורופתי, בדיקות דם, מבחן שריר אבחון לשון, ועוד. מטרת הפגישה היא לזהות ולאבחן את חוסר האיזון וקביעת אסטרטגיה טיפולית.

הטיפול מתנהל בפגישה שבועית קבועה, עד לסיום התהליך והחלמה ברובד הפיסי וברובד הרגשי- פתרון קונפליקט העומק שגרם לחוסר האיזון. זאת על ידי עבודה רגשית ואנרגטית מעמיקה.