צליאק

לפני שנים גילינו כי אחי הצעיר סובל מצליאק. לאחר ההלם הראשוני, הבנו כי המוצרים ללא גלוטן הנמכרים בחנויות אינם טעימים בדרך כלל, ויקרים מאוד. כחובבת אפיה, מיד נזעקתי להכין לחמים, לחמניות, עוגות ומאפים ללא גלוטן. המשכתי כל הזמן לפתח ולשדרג את המאפים, תוך נסיון להפכם לבריאים יחסית- כל מי שאופה ללא גלוטן, יודע שהקמח נטול הגלוטן עשוי מעמילן ריק והמתכונים מכילים המון גבינות וביצים. 
לאנשים, ובעיקר לילדים הסובלים מצליאק יש סכנה של תזונה ג'אנקית ונטולת ערכים תזונתיים, בגלל שאין את הלחם ה'ממלא' ויש להיזהר מכך.

כאשר מגיעים אלי אנשים הסובלים מצליאק (חדשים וותיקים) אני מלמדת אותם כיצד ניתן ליצור שיגרה יומיומית בריאה ונכונה גם עם צליאק. אני מסייעת בבניית תפריט בריא ומאוזן נטול גלוטן, הדרכה באשר למותר ואסור, והחשוב מכל- מלמדת את העקרונות לתזונה נכונה ובריאה ללא גלוטן. 
באתר תוכלו למצוא מדור שלם של מתכונים בריאים ללא גלוטן.

הרחבת הדעת בנושא

צליאק- איך לאכול בריא ללא גלוטן
לאנשים, ובעיקר לילדים הסובלים מצליאק יש סכנה של תזונה ריקה ונטולת ערכים תזונתיים. כיצד ניתן ליצור שיגרה יומיומית בריאה ונכונה גם עם צליאק? כיצד נמצא תחליפים בריאים ללא גלוטן למזונות שנהגנו לאכול?
אורז מלא עם פתיתים שילדים אוהבים
אורז מלא במתכון כיפי שלא רק הילדים יאהבו, אלא גם אתם תשתגעו עליו ולא תפסיקו להכין.
סידן ומוצרי חלב
בואו תזרקו רגע, מאיפה מקבלים סידן? מתערבת ש- 9 מתוך 10 יגידו: מוצרי חלב. וזה לא סתם- יש תעשיה שלמה שרוצה שתחשבו ככה. פרסומות על שלושה מוצרי חלב ביום שחיוניים לבריאותכם לא באמת באה כדי לעזור לכם להיות בריאים יותר. כנסו כנסו...