מודעות דרך אומנות

מודעות דרך אומנות

במהלך הפגישות אני משתמשת פעמים רבות בכלי האמנות- ציור, קלפי משחק, מנדלות ועוד. השימוש באמנות בטיפול נהדר לא רק לילדים, והוא משמש כשביל בטוח אל התת מודע שלנו. בציור אנו פורקים את המתח והכאבים שלנו, ומשאירים חלק נכבד מהם על הדף. 

במחקרים קליניים רבים נמצא כי ציור של מנדלות מסייע לבעיות קשב וריכוז, על ידי העלאת הריכוז בשעות שלאחר ציור המנדלה. בבתי ספר בהם פתחו את הבוקר בציור מנדלות נמצאה ירידה משמעותית במקרי האלימות. 
השימוש בצבעים, צורות וסמלים מלמד אותנו רבות על הצרכים הרגשיים, הפיסיים והנפשיים שלנו בזמן הציור, כמו גם על קשיים בהווה ובעבר, אפילו מתקופת העוברות.

הרחבת הדעת בנושא

10 טיפים מנצחים לאכילה נכונה בחגים ואירועים
עוד ארוחת חג ועוד על האש, נראה כאילו לוח השנה היהודי נועד ליצור מלכודת מתוחכמת לאלה המנסים לשמור על תזונה נכונה, ובאופן כללי מטרתו של אותו לוח שנה לפטם, להשמין ולהאביס אותנו. הנה כמה טיפים חשובים וקצרים שיאפשרו לנו לאכול בכיף, לטבעונים ולאוכלי בשר.
טיפול טבעי לאקנה
אקנה, פצעי בגרות, חצ'קונים- איך לא שלא נכנה את העניין המציק הזה של פצעים על הפנים- המטרד הזה ממשיך להציק ולהטריד בני נוער ומבוגרים רבים. אז איך מטפלים באקנה באופן טבעי? ואיך מונעים אקנה? קבלו את חמשת כללי הזהב שלי לטיפול טבעי בפצעי בגרות.
את כדורי התמרים האלה הכנתי לפני כמה ימים כשממש התחשק לי משהו מתוק. האמת, התחשק לי שוקולד. אז חיפשתי משהו שיהיה שווה, מפנק ומנחם לפחות כמו שוקולד.